user_mobilelogo

Naše služby

Klempířské práceKlempířské práce

Klempířina je dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce všech druhů domů, bytů a staveb. 
Klempířina je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu střechou nezatékalo a střecha správně plnila svoji ochrannou funkci.

Je nutné, aby každý povolaný klempíř dostatečně znal konkrétní normy, týkající se jednotlivých prací a úkonů. Klempířské práce, to totiž nejsou jen okapy, ale i oplechování komína, úžlabí, parapety oken, svody, montáže okapů a lemování štítů... Zobrazit více»

Tesařské práceTesařské práce

Tesařské práce základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Tedy tesařské práce jsou potřeba při každé stavbě.

Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu střešní konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Slovo tesař je odvozeno od slovesa tesat, tedy opracovávat a otesávat dřevo. Tesařské práce jsou činnosti spojené se zhotovováním dřevěných konstrukcí pro stavby. Vykonávají ji specializovaní tesaři, se zaměřením například pro pozemní stavby... Zobrazit více»

Pokrývačské prácePokrývačské práce

Jednou z našich hlavních činností jsou i pokrývačské práce. Orientujeme se nejen v klasických pokrývačských pracích, také i v dnešních nových trendech, které pokrývačské práce nabízí.


Vzhledem k tomu že střecha je základ domu a výsledný efekt kvality střechy je nad míru důležitý, jsou důležité i pokrývačské práce. Pokrývačské práce jsou důležité a pro je třeba na tuto profesi domluvit profesionály v oboru pokrývačských prací. Zkušený pokrývač musí mít nejlépe zkušenosti při rekonstrukcích střechy, tak aby... Zobrazit více»

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Střechy Aifel

aifelstrechy.cz

 

 

Kontaktní informace

Web: Aifelstrechy.cz

Adresa: Haratice 151, Plavy, 468 46

Telefon: +420 777 210 100

Email: michalpicek.aifel@centrum.cz